Fit lifestyle. Słodycze jedzone bez wyrzutów sumienia? W Legal Cakes Wrocław to możliwe! [WIDEO]

Legal Cakes to marka, która zrodziła się z połączenia potrzeby zdrowego, optymalnego odżywiania oraz pasji do pieczenia. Taka kombinacja musiała okazać się sukcesem. Pierwsza kawiarnio-cukiernia z ogromnym powodzeniem  funkcjonuje już w Warszawie, gdzie przyjęła się jako ulubione miejsce spotkań osób chcących kulinarnie grzeszyć bez wyrzutów sumienia. Teraz przyszedł czas na podbój Wrocławia!

Nowa franczyza zlokalizowana jest przy Placu Kościuszki 6. Cukiernia specjalizuje się nie tylko w wypiekach, ale także w produkcji pysznych śniadań na słodko i słono. Wszystkie wyroby produkowane są na miejscu, a cechą, która najbardziej wyróżnia to miejsce jest skład produktów – nie zjecie tutaj ani grama cukru, chemii, sztucznych dodatków czy glutenu. Spora część pozycji w menu wyklucza także nabiały czy orzechy, co stanowi ogromny plus nie tylko dla osób dbającycho linię, ale także dla alergików czy osób z przeróżnymi chorobami. Dodatkowo przy wszystkich kulinarnych propozycjach kawiarni znajdziecie skład, kaloryczność oraz rozkład makroskładników.

Legal Cakes Wrocław czynne jest jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-21:00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-21:00.

Zobaczcie jak wyglądało otwarcie Legal Cakes Wrocław:

ZAMÓW ARTYKUŁ SPONSOROWANY: MARKETING@SPORTOWYWROCLAW.PL
KOMENTARZEWyłącz AdBlock