Biznes

Wakacje w Polsce

Nareszcie przybyło moje upragnione lato. Wciąż muszę uczęszczać do swojej pracy, jednakże zaczynam ostatnio rozmyślać o przyszłych wolnych dniach. Wolne zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, więc już za parę tygodni będę mogła w końcu odpocząć. Moje wakacje zaplanowałam w taki sposób, że jestem pewna, iż wyjazd będzie wielką wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi chcieliśmy wyjechać za granicę. Każdego roku stawiamy na Chorwację, która w ogóle nam się nie nudzi, jednak tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś zupełnie innego. A jeśli odwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest naprawdę ciekawym morzem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać za każdym razem wylegiwania się na piasku. Przy tym obecnie nie pragnę jakoś oddalać się od mojego kraju, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki etap w swoim bezpiecznym państwie.

Wakacje przeżyję więc nad polskim morzem. Nie planuję jednak nocować w luksusowym, hotelowym pokoju, bo spróbujemy znaleźć sobie wolny plac na terenie namiotowym. Wyruszamy z własnymi namiocikami i karimatami, zakładamy obozowisko, a później urządzamy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Zamierzamy zabrać z domu minimalną kwotę pieniędzy i postarać się spędzić wspaniałe wczasy niewielkim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, spacerować i zwiedzać co ciekawsze okolice, a za to prawie nic nie zapłacimy.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym wyjazdem, że już odliczam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, tak więc nawet podróż będzie całkiem ciekawa, ponieważ ostatnim razem podróżowałam tak wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę mogła przeżyć sporą ilość wolnych chwil ze swoimi znajomymi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc moje wakacje na pewno będą udane!