Cross Uraz Duathlon 2018

CUD nad Odrą, czyli Cross Uraz Duathlon już w najbliższą niedzielę!

Cross Uraz Duathlon to drugie z serii zawody Pucharu Sportów Wytrzymałościowych – odbędą się już 25 marca. Malownicza trasa w dolinie Odry, świetna atmosfera i profesjonalna organizacja sprawiają, że warto to wydarzenie dodać do swojego kalendarza imprez sportowych!

Szlak poprowadzi uczestników przez Uraz – urokliwą, portową, pełną zabytków miejscowość nad Odrą, położoną około 20 kilometrów od Wrocławia. Zawody mają charakter przełajowy, dlatego należy przygotować się do rywalizacji zarówno na leśnych i polnych drogach, jak i na kostce czy asfalcie.

– Już za niespełna tydzień odbędzie się druga edycja Cross Uraz Duathlonu. Limity czasowe wydarzenia przystosowane są do osób dopiero rozpoczynających przygodę z tego typu wydarzeniami, jednak zróżnicowana trasa z pewnością będzie wyzwaniem również dla zaawansowanych. Wydarzenie jest doskonałym rozpoczęciem wiosennego sezonu, sprawdzeniem swoich możliwości i szansą na spędzenie dnia w rewelacyjnej atmosferze i duchu rywalizacji! Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału – mówi Tomasz Sakuta, organizator Cross Uraz Duathlonu.

Cross Uraz Duathlon 2018

CUD to jednak zawody nie tylko dla fanów dwuboju. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział zarówno w kategoriach łączących bieganie i kolarstwo, jak i w specjalnej kategorii czysto kolarskiej. Około godziny 10:00 uczestnicy staną na starcie i rozpoczną rywalizację na 3 dystansach:

✓ CUD MINI – 5 km biegu, 20 km roweru, 5 km biegu,
✓ CUD MAX – 10 km biegu, 40 km roweru, 5 km biegu,
✓ CROSS BIKE – 60 km roweru.

Po zakończeniu zawodów odbędzie się dekoracja zawodników i tradycyjne już losowanie nagród.

Cross Uraz Duathlon 2018

Organizatorzy są przekonani, że w tym roku po raz kolejny nie zabraknie sportowych emocji i rewelacyjnej atmosfery! Koniec marca to doskonała okazja na pierwsze przetarcia przed najważniejszymi imprezami w sezonie i dobry moment na porządną dawkę motywacji.

Można się jeszcze zapisać! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i uiścić opłatę startową. W Cross Uraz Duathlonie mogą wziąć udział osoby już od 16 roku życia.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym Cross Uraz Duathlonu 2018.

Cross Uraz Duathlon 2018

Źródło: materiały prasowe Cross Uraz Duathlonu

KOMENTARZEWyłącz AdBlock