Sky Tower Run - zawodnik

Sięgnij chmur, czyli Sky Tower Run 2018

Na Sky Tower Run 2018 zostały już ostatnie wolne miejsca. Nie warto więc zwlekać z zapisami! Zgłoś się jeszcze dziś i sprawdź, w jakim czasie pokonasz 1142 schody jednego z najwyższych budynków w naszym kraju. Mistrzostwa Polski w biegu po schodach wystartują już w najbliższą sobotę, 26 maja o godzinie 10:00.

Sky Tower Run jest pozycją obowiązkową w kalendarzach zarówno wielu zawodowych sportowców, jak i amatorów biegania. Nic więc dziwnego, że na liście biegu zostały ostatnie wolne miejsca.

Mistrzostwa Polski w biegu po schodach rozegrane zostaną 26 maja 2018 r. Trasa poprowadzi uczestników na 49. piętro Sky Tower, co oznacza, że będą mieli do pokonania 1142 schody po lewoskrętnej klatce schodowej. W tym roku biegacze startować będą w poszczególnych grupach według kolejności nadanych numerów startowych. Wypuszczani będą kaskadowo, co 20 sekund. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy z koszulką techniczną (w kolorze morskim dla Pań i granatowym dla Panów) oraz pamiątkowy medal po dotarciu na 49. piętro Sky Tower. W startpacku nie zabraknie też upominków od partnerów wydarzenia.

Sky Tower Run - zawodniczka

– Tegoroczne zawody zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Swój życiowy rekord będzie chciał pobić Piotr Łobodziński, który dwa lata temu wbiegł na 49. piętro Sky Tower w czasie 4:52. Jednak inni zawodnicy już zapowiedzieli, że nie poddadzą się tak łatwo w walce o 1. miejsce. Bardzo widowiskowo zapowiadają się także rozgrywane w ramach Sky Tower Run 2018 Mistrzostwa Polski Strażaków, zwłaszcza w kategorii w mundurach bojowych – mówi Jacek Urbanowicz z Pro-Run Wrocław.

Wspólną rozgrzewkę przed zawodami poprowadzą instruktorzy Fitness Academy. Dodatkowo, dla wszystkich uczestników biegu na 1. piętrze Sky Tower udostępniona zostanie tzw. strefa chillout, w której będą mogli poddać się zabiegom rozluźniającym. Wykonywać je będą masażyści z Centrum Edukacji i Biznesu Żak.

– W tym roku organizujemy piątą edycję Sky Tower Run. Ponownie w randze Mistrzostw Polski. Mamy nadzieję na komplet zawodników, zdrową sportową rywalizację i świetną zabawę. Zachęcamy wszystkich do pokonania 49 pięter Sky Tower, ale także do kibicowania swoim faworytom – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

Sky Tower Run - zawodnicy

Tylko do 23 maja można zgłaszać swój udział w Sky Tower Run 2018 za pośrednictwem formularza zamieszczonego na www.skytowerrun.pl. Później będzie to możliwe wyłącznie w biurze zawodów, które będzie działać od 24 do 26 maja na parterze Sky Tower.

Organizatorem Mistrzostw Polski w biegu po schodach jest Pro-Run Wrocław, gospodarzem Sky Tower SA, a sponsorem LC Corp SA. Patronami medialnymi Sky Tower Run 2018 są: Radio Wrocław, Gazeta Wyborcza Wrocław, TuWroclaw.com, polskiemaratony.pl i SportowyWroclaw.pl. Partnerami: Fitness Academy, DepilConcept, Cisowianka, Sonko, Subway, Lech Free, Centrum Edukacji i Biznesu ŻAK, SkyBowling, OH KINO i Egurrola Dance Studio.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatorów oraz w regulaminie biegu.

Sky Tower Run 2018 - plakat

Źródło: materiały prasowe Sky Tower Run

KOMENTARZEWyłącz AdBlock