Piastowska Piętnastka - zawodnik

Sobotnie wyzwanie: Piastowska Piętnastka

Już w sobotę odbędzie się drugi bieg z cyklu „100 lat niepodległości” organizowany przez WKB „Piast”. Wszyscy biegowi twardziele będą mogli zmierzyć się z 15-kilometrową trasą, a dla miłośników krótszych dystansów organizatorzy przygotowali 5-kilometrowe wyzwanie.

Po raz czwarty uczestnicy będą mieli przyjemność uczestniczyć w Piastowskiej Piętnastce. Ten bieg zaczyna być już tradycyjną imprezą organizowaną przez najstarszy Wrocławski Klub Biegacza. Co roku organizatorzy zmieniają oprawę biegu i dodają coś od siebie, dlatego zawodnicy mogą być pewni, że każda edycja jest niepowtarzalna. Dla najszybszych uczestników przewidziane są puchary, a dla pozostałych – pamiątkowe medale i nagrody od sponsorów.

Piastowska Piętnastka - zawodnik

Organizatorzy serdecznie zapraszają na Piastowską Piętnastkę, zachęcając tym samym do aktywnego spędzenia sobotniego popołudnia. Tym razem uczestnicy wystartują z Parku Biskupińskiego i pobiegną nową trasą, po Grobli Łaniewskiej. Każdy ma prawo do startu, bez względu na aktualną kondycję fizyczną – czas zakończenia imprezy określą sami biegacze.

Dodatkowo, Wrocławski Klub Biegacza PIAST ma nadzieję, że Piastowska Piętnastka spełni oczekiwania zawodników, zostanie zapamiętana i będzie odtąd stałą pozycją w sportowych kalendarzach. Organizatorzy zapraszają 2 czerwca do biura zawodów przy ulicy Chełmońskiego 43, przy pływalni. Ostatnie zapisy będą możliwe od godziny 8:00.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym Piastowskiej Piętnastki. Regulamin biegu można zobaczyć na stronie organizatorów: http://wkbpiast.com/.

Piastowska Piętnastka - zawodnicy

Źródło: materiały prasowe WKB „Piast”

KOMENTARZEWyłącz AdBlock