Bieg Firmowy Wrocław - rozgrzewka

Wrocławskie firmy pobiegną z pomocą!

Zapisy na tegoroczny Bieg Firmowy wystartowały już w lutym! Szósta edycja największej imprezy sportowej na Dolnym Śląsku i jednej z najpopularniejszych imprez sportowych dla firm w całej Polsce odbędzie się 19 maja. W zeszłym roku we Wrocławiu uczestniczyło w niej aż 6000 biegaczy.

W sportowej rywalizacji wezmą udział pięcioosobowe zespoły złożone z pracowników firm z Dolnego Śląska oraz sąsiednich województw. Każdy z uczestników będzie miał do pokonania trasę liczącą blisko 5 kilometrów, która, podobnie jak w zeszłym roku, zostanie wytyczona w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. Ponadto, w tym roku zwiększono limit uczestników i na biegaczy czeka aż 6500 pakietów startowych!

– Co roku wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Kolejne miejsca znikają w ekspresowym tempie, a tysiące biegaczy wspólnie tworzy tę fantastyczną charytatywną sztafetę. Dlatego kolejny już raz zdecydowaliśmy się na zwiększenie limitu uczestników. Bardzo cieszy nas tak wysoka frekwencja, dzięki której możemy zgromadzić jeszcze więcej środków na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest – podkreśla Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest.

Bieg Firmowy

Podczas wydarzenia nie zabraknie również zajęć dla najmłodszych – specjalnie z myślą o nich wystartuje Bieg Krasnala na dystansie 60 i 100 metrów. Uczestnicy oraz kibice będą mogli także skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych wspólnie ze Sponsorami i Partnerami Biegu Firmowego.

Sponsorami Biegu Firmowego we Wrocławiu są: KRUK SA. (Sponsor Główny); 3M, AmRest, Credit Suisse, UTC Aerospace Systems, WABCO (Sponsorzy Strategiczni); Kaufland i Pyszne.pl (Sponsorzy Wspierający).

Aby zgłosić swoją drużynę, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej www.biegfirmowy.pl oraz uiścić opłatę startową. Ceny netto wydarzenia kształtują się następująco:

  • Pakiet STANDARD – 350 zł/drużyna (70 zł/os.),
  • Pakiet PREMIUM (z logo firmy) – 495 zł/drużyna (99 zł/os.); możliwość zakupu do 15 marca.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia oraz na profilach na Facebooku i Instagramie.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym Biegu Firmowego 2018.

Bieg Firmowy Wrocław

Źródło: materiały prasowe Biegu Firmowego

KOMENTARZEWyłącz AdBlock