Boks. Adrenalina zdobyła medale i doświadczenie na Słowacji

Pięściarze z Adrenaliny Wrocław wywalczyli cztery medale podczas międzynarodowego turnieju Slovakia Boxing Cup. Występ podopiecznych Krzysztofa Wrońskiego i Katarzyny Czuby-Wrońskiej był kolejnym etapem zbierania doświadczenia przez młodych zawodników.

Adepci boksu z Adrenaliny Wrocław wystąpili na III Międzynarodowym Turnieju Slovakia Boxing Cup, który zgromadził aż 465 zawodników z całego świata. Wrocławianie zaprezentowali się bardzo dobrze. Trzy złote medale padły łupem Mateusza Wojtasińskiego (na zdjęciu powyżej wraz z trenerem Krzysztofem Wrońskim), Rafała Wołczeckiego, Siny Ghalebhandi. Z kolei srebro wywalczyła Jaśmina Zapotoczna.

– Walki stały na naprawdę wysokim poziomie. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Kolejny turniej i zdobyte doświadczenie pokazują, że nasza wspólna praca idzie w dobrym kierunku – możemy wyczytać na internetowej stronie wrocławskiego klubu.

Przypominamy, że w szeregach Adrenaliny występuje jeden z najbardziej utalentowanych młodych pięściarzy w kraju – Mateusz Wojtasiński (52 kg), który w tegorocznych Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie wywalczył złoty medal.

Źródło zdjęcia: FB – Adrenalina Boxing Club

KOMENTARZEWyłącz AdBlock