Boks. Paulina Nowak na podium Nations Cup w Serbii! [FOTO]

Paulina Nowak wywalczyła brązowy medal podczas międzynarodowego turnieju bokserskiego rozgrywanego w Serbii. Zawodniczka UKS Adrenaliny Boxing Club Wrocław w półfinale uległa Kazaszce i zakończyła zawody na najniższym stopniu podium.

W dniach 10-15 stycznia Paulina Nowak wystąpiła w międzynarodowym turnieju pięściarskim “6th Nations Cup” rozgrywanym w Vrbas na Serbii. W pierwszym pojedynku młoda wrocławianka pokonała 3:2 przedstawicielkę gospodarzy Ane Bośnjak. Z kolei w półfinale podopieczna Katarzyny Czuby-Wrońskiej uległa na punkty reprezentantce Kazachstanu Ayzhan Madibek i ostatecznie znalazła się na najniższym stopniu podium.

Paulina Nowak to ubiegłoroczna mistrzyni Polski juniorek. Zawodniczka UKS Adrenaliny Boxing Club Wrocław w 2016 roku w rankingu prowadzonym przez Polski Związek Bokserski zajęła pierwsze miejsce i została wybrana najlepszą juniorką w Polsce.

Źródło zdjęć: Facebook – Adrenalina Boxing Club