Crossfit. Mateusz Hakman: Osoby, które tutaj przychodzą, zmieniają swoje życie [WIDEO]

Poznajcie Mateusza Hakmana i zobaczcie jak trenuje się crossfit w jego klubie DogField we Wrocławiu.  Jeśli zastanawialiście się, czy warto rozpocząć swoją przygodę z tą dyscypliną sportową, to nasz materiał z pewnością pozbawi was wątpliwości. 

Treningi crossfit w DogField przeznaczone są zarówno dla osób nowych, jak i tych, które mają za sobą przerwę w aktywności fizycznej. W szanującym się klubie crossfitowym głównym celem jest dbanie o Twoje zdrowie, dlatego na początek warto zacząć od kursu wprowadzającego i taki też znajdziecie w klubie z ulicy Długosza.

Co to jest kurs wprowadzający?
Jest to cykl 8 spotkań godzinnych ze specjalnym programem treningowym w małej grupie ( maksymalnie 12 osób ). Podczas kursu krok po kroku zostaniesz wprowadzony w świat ruchów funkcjonalnych, poznasz zasady panujące w klubie i idee crossfitu. Przede wszystkim jednak rozruszasz i wrzucisz swoje ciało na wyższy poziom sprawności fizycznej. Po odbyciu kursu będziesz już gotowy do uczestniczenia w zajęciach.

Czy plan wprowadzający w crossfit jest dla Ciebie?
Masz 10, 20, 40 lat lub jesteś grubo po 50-tce i nigdy nie przebiegłeś kilometra, a Twój wysiłek ogranicza się do przerzucania kanałów za pomocą pilota od telewizora? Jesteś wysportowanym atletą który nie wyobraża sobie dnia bez treningu? Crossfit opiera się na odpowiednio opracowanym planie treningowy i odpowiednio dobranych ćwiczeniach, które sprostają oczekiwaniom każdego z Was.

Kiedy możesz zacząć treningi?
Nie mas na co czekać i możesz zapisać się na kurs w dowolnym momencie. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Pamiętaj tylko o jednym! Według starego polskiego porzekadła: nie rób tego w domu! Zrób to z profesjonalistami, którzy wprowadzą Cię w świat crossfitu. Nie zapomnij oczywiście skonsultować się przed rozpoczęciem treningów ze swoim wysportowanym lekarzem, który zamiast przepisywania kolejnej paczki tabletek poradzi Ci najpierw zmianę diety i wstanie z kanapy.

Jeśli chcesz rozpocząć treningi to CrossFit DogField znajdziesz we Wrocławiu na ul. Jana Długosza 59. Zapisów można dokonywać tel. 519399 931, e-mail: crossfitdogfield@gmail.com

 

  ZAMÓW WIDEO SPORTOWE: WIDEO@SPORTOWYWROCLAW.PL
KOMENTARZEWyłącz AdBlock