Fitness. Anna Wójcik: Warto dla takich chwil żyć [WIDEO]

Najlepsza agentka nieruchomości wśród trenerek personalnych i najlepsza trenerka personalna wśród agentek nieruchomości. Poznajcie historię Anny, która – dzięki ukończeniu kursu trenera personalnego – uczyniła ze swojej pasji do treningu drugą profesję.

Co zrobić, aby pójść w ślady bohaterki naszego filmu? Przede wszystkim należy podjąć decyzję o zmianie swojego życia, a następnie sprawić, by rzeczywiście zaczęło wyglądać inaczej – lepiej. Pierwszy skuteczny krok w tym kierunku to ukończenie kursu trenera personalnego. Zapytacie pewnie, jak go postawić? Osiem godzin pracy za biurkiem, domowe obowiązki, a na koniec desperacka próba znalezienia czasu na swój własny trening… w jaki sposób zrealizować jeszcze kurs? I to nie jakiś kurs, lecz kurs trenera personalnego, na którym naprawdę zdobywa się wiedzę i – jak mawia klasyk – nie ma lipy. Dodatkowo, zapewne wielu z was zastanawia się także nad tym, czy taki kurs ma sens i czy znajdziecie czas na dodatkowe zajęcia ze swoimi podopiecznymi… Jeśli jednak szukacie zawodu, który przyniesie wam prawdziwą satysfakcję, jeśli lubicie przekazywać swoją wiedzę innym i razem z nimi cieszyć się z postępów, to nie ma dla was lepszej profesji nż trener personalny.

Jak więc znaleźć czas na kurs trenera personalnego i nową pracę, która może zostać tą jedyną? Cóż, jedyny sposób to wyeliminowanie wszystkich rzeczy, które zabierają wam cenne godziny oraz oddalają od celu. Nie będzie już czasu na bezcelowe przeglądanie bezsensownych stron internetowych oraz Facebooka, nie będzie czasu na plotkowanie o niczym ani na narzekanie, że pogoda nie taka. Kurs sam się nie zrobi, podobnie jak forma – o tym drugim zapewne już wiecie, ponieważ klub fitness to miejsce, gdzie prawdopodobnie czujecie się naprawdę dobrze. Dlaczego by nie sprawić, że będzie to miejsce pracy, w którym będziecie czerpać czystą radość podczas obserwowania jak wasi podopieczni nabierają pewności siebie oraz poprawiają swoje zdrowie? Sympatyczny wujek Ryszard, który pochwali was za radę i uściśnie rękę w podziękowaniu za przygotowanie planu treningowego (który i tak pewnie wyląduje w szufladzie) to z pewnością nie jest wasz wymarzony podopieczny. Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli chcecie pomagać osobom, którym naprawdę zależy na treningach i swoim rozwoju, to praca profesjonalnego trenera personalnego jest dla was idealnym wyborem.

Podczas trwania kursu trenera personalnego w Akademii Szkolenia Trenerów AST otrzymacie gruntowną wiedzę teoretyczną oraz wielką porcję praktyki bezpośrednio od doświadczonych specjalistów. Dowiecie się wszystkiego, co niezbędne o strukturze pojedynczego treningu, cyklach oraz makrocyklach w długich okresach czasu, dopasowaniu środków treningowych, dietetyce i suplementacji. Zdobędziecie usystematyzowaną wiedzę z zakresu anatomii i psychologii sportu. Ramowy program kursu składa się w 25% z teorii oraz w 75% z praktyki. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach i możecie być pewni, że prowadzący poświęci wam wystarczająco dużo czasu. Wszystko po to, aby dyplom z tytułem instruktora sportu o specjalności trener personalny nie był tylko bezwartościową kartką papieru wisząca na ścianie.

Należy podkreślić, że wasze kwalifikacje po ukończeniu kursu trenera personalnego pozwolą z czystym sumieniem oferować swoje usługi osobom prywatnym i firmom zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej. Wszystko dzięki kompletowi międzynarodowych uprawnień instruktorskich. Kurs instruktora fitness w Akademii Szkolenia Trenerów AST umożliwia zdobycie legitymacji instruktorskiej o specjalności trener personalny. Dla waszej wygody zarówno certyfikat, jak i legitymacja wydawane są w języku polskim oraz angielskim. Dodatkową zaletą kursu jest to, że możecie go zrealizować w klubie, indywidualnie a nawet on-line. Zajęcia odbywają się w trybie tygodniowym, od poniedziałku do piątku lub w trybie zaocznym, podczas trzech weekendowych kursów. O dokładnym miejscu kursu uczestnicy zostają poinformowani na dwa dni przed jego rozpoczęciem. Kurs trenera personalnego jest skierowany do osób pełnoletnich, które ukończyły 18. rok życia, posiadają wykształcenie średnie oraz predyspozycje do udziału w kursie.

Zapisów na kurs trenera personalnego w Akademii Szkolenia Trenerów Sportu AST można dokonywać za pośrenictwem strony internetowej www.ast.edu.pl, mailowo pod adresem: sekretariat@ast.edu.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 500 555 774 lub + 48 518 449 422.

 

ZAMÓW WIDEO SPORTOWE: WIDEO@SPORTOWYWROCLAW.PL

 

KOMENTARZEWyłącz AdBlock