Fitness. Już w sobotę Fitness na Dachu w Arkadach Wrocławskich

Już w najbliższą sobotę 3 czerwca na dachu Arkad Wrocławskich zorganizowany zostanie „Fitness na Dachu”, czyli otwarte zajęcia dla miłośników fitnessu. Czterogodzinny trening prowadzony będzie przez profesjonalnych instruktorów Fitness Academy Arkady Wrocławskie i rozpocznie się od lubianej przez wszystkich ZUMBY i STRONG BY ZUMBY.

Następnie uczestnicy będą mieć możliwość udziału odbędą się zajęciach BODY WORKOUT i CROSS TRAINING.

– Na wspólny trening zapraszamy zarówno początkujących, jak i stałych bywalców naszych klubów i sal sportowych. Zróżnicowane ćwiczenia, odpowiednio dobrana muzyka, a przede wszystkim wyjątkowa atmosfera „Fitnessu na dachu” z pewnością sprawią, że wszystkie zadania wykonywać się będzie z uśmiechem na twarzy – mówi Mariusz Dajczak, Manager klubu Fitness Adacemy Arkady Wrocławskie.

Na miejscu uczestnicy wydarzenia będą mogli także skorzystać z bezpłatnych porad trenerów dotyczących utrzymania kondycji fizycznej oraz wykonać pomiar składu ciała.

– Dodatkowym atutem „Fitness na dachu” jest miejsce, w którym odbędą się ćwiczenia. Trening odbywać się będzie bowiem na poziomie +6 parkingu Arkad Wrocławskich, skąd można podziwiać piękne widoki Wrocławia – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich. 

„Fitness na Dachu” rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 16:00. Zapisy prowadzone są w siedzibie organizatora imprezy, czyli w Fitness Academy Arkady Wrocławskie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia.

KOMENTARZEWyłącz AdBlock