Fitness na Dachu

Fitness na Dachu Arkad Wrocławskich

Już w najbliższą sobotę odbędzie się „Fitness na dachu”, czyli najbardziej rozćwiczona impreza sezonu we Wrocławiu – świetna okazja do wspólnej aktywności w niebanalnej przestrzeni. Odbierz opaskę wstępu i weź udział we wspólnym treningu na Arkadach Wrocławskich! 

„Fitness na Dachu” jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy ćwiczą regularnie i interesują się fitnessem, jak i dla osób, które po prostu mają ochotę potrenować w wyjątkowej scenerii na dachu jednej z wrocławskich galerii handlowych.

Biletem wstępu do strefy ćwiczeń jest specjalna opaska, którą można zdobyć, robiąc zakupy w Arkadach za minimum 20 zł w terminie od 1 do 16 czerwca. Paragon należy okazać w Punkcie Obsługi Klienta. Dodatkowo, pierwszych 500 osób, które 16 czerwca zgłosi się do Biura Zawodów na terenie eventu, otrzyma również atrakcyjne pakiety startowe.

Fitness na Dachu

Zajęcia fitness – głównie zumby i body workout – rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do godziny 18:00. Poprowadzą je instruktorzy Fitness Academy. Przygotowali oni dla uczestników profesjonalne zestawy ćwiczeń i  odpowiednią muzykę.

– Zapewniamy, że zajęcia na dachu Arkad Wrocławskich będą doskonałą formą aktywnego spędzania czasu i super przygodą. Bez względu na to, czy jesteśmy już zaprawieni w bojach, czy dopiero zaczynamy przygodę z fitnessem – mówi Mariusz Dajczak, Manager klubu Fitness Academy Arkady Wrocławskie.

W tym roku sportowa impreza Arkad Wrocławskich wzbogacona zostanie o mini zawody piłkarskie na wzór Mistrzostw Świata. Rozgrywane będą one na specjalnym boisku, pomiędzy 2-osobowymi drużynami. Dzieci rywalizować będą od godziny 12:00 do 14:00, natomiast dorośli w godzinach 14:00-16:50.

Zapisy na rozgrywki prowadzone są on-line na www.urbansport.pl lub stacjonarnie w Punkcie Obsługi Klienta, a udział w meczach jest bezpłatny. Dodatkowo, między rozgrywkami odbędzie się pokaz Dawida Krzyżanowskiego, aktualnego Mistrza Polski Red Bull we Freestyle’u – poprowadzi on warsztaty piłkarskie na scenie.

Fitness na Dachu

Uczestnicy „Fitnessu na dachu” będą mogli także bezpłatnie skorzystać ze strefy chillout, w której relaksacyjne masaże wykonywać będą masażyści z Centrum Edukacji i Biznesu ŻAK. Nie zabraknie też stoisk kosmetycznych oraz konkursów z nagrodami. Wiele sklepów Arkad Wrocławskich przygotowało na tę okoliczność również specjalne rabaty.

– W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich chętnych na dach Arkad Wrocławskich do skorzystania z ćwiczeń, ale i rozmaitych atrakcji, które będą towarzyszyć wydarzeniu. To jedyna taka sposobność, aby poćwiczyć pod okiem trenerów z Fitness Academy na dachu Arkad. Przy okazji można zobaczyć Wrocław z perspektywy 6 piętra – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

Fitness na Dachu

Sportowa impreza na dachu Arkad Wrocławskich rozpocznie się 16 czerwca o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Poprowadzi ją Maciek Stajniak z Radia Eska. Organizatorami wydarzenia są: Arkady Wrocławskie SA, Fitness Academy i Urbansport. Parterami: Smaki Naszej Ziemi i Oryginalny Sok, Sonko, Nelia, Avon, Depilconcept, Mary Kay, Centrum Edukacji i Biznesu ŻAK, Duka, Wyjątkowy Prezent, NeoNail, Dermosfera oraz Elancyl, Galenic, Rene Futerer, Klorane, Aderma, Ducray, Elgydium, Pierre Fabre Oral Care.

Patronat medialny nad „Fitnessem na dachu” objęli: Sportowy Wrocław, Radio Eska Wrocław oraz Gazeta Wrocławska.

Fitness na Dachu - plakat

Źródło: materiały prasowe Fitnessu na Dachu

KOMENTARZEWyłącz AdBlock