Wielki Trening Kalisteniczny – to już druga edycja!

Zdążyliśmy się już dowiedzieć, że kalistenika jest dobra na wszystko. Ci miłośnicy sportu, którzy chcą osobiście się o tym przekonać, będą mieli ku temu okazję. System kalisteniczny na Wzgórzu Andersa wzywa wszystkich sportowców żądnych mocnego treningu. Będzie to już druga edycja tego typu wydarzenia, ale organizator zapewnia, że tym razem uczestników czeka sporo niespodzianek.

Krystian Izert, pomysłodawca i organizator Wielkiego Treningu Kalistenicznego, wyrusza w tour po całej Polsce. Odwiedzi w sumie 12 miast, w których pokaże zgromadzonym, ile dobrego niosą treningi kalisteniczne. Cykl treningów rozpocznie się we Wrocławiu. Inauguracja przewidziana jest na 14 maja o godzinie 17:30. Warto więc zabrać ze sobą do pracy i szkoły torbę sportową i butelkę wody, by prosto z biura i uczelni wyruszyć na trening na świeżym powietrzu. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Krystian Izert gorąco zachęca do wzięcia udziału w tym spotkaniu:

Trening będzie podzielony na 3-4 mianowniki. W ciągu dwóch godzin wspólnej aktywności ja oraz goście specjalni przedstawimy uczestnikom wiele technik, wywodzących się z wielu dziedzin sportu – w naszym odczuciu kalistenika to nie tylko kalistenika sama w sobie, ale także elementy gimnastyki sportowej, street workoutu, pole dance i innych pokrewnych dziedzin. Chcemy pokazać uczestnikom, ile można zrobić na – z pozoru – prostym systemie rurek i zarazić ich swoją energią.

Wspomnianymi gośćmi specjalnymi treningu będą specjaliści w dziedzinie kalisteniki: Hamzhamowni oraz Jakub Nawrot. W innych miastach Polski do organizatora dołączą także Marcin Szyc, Agata Jarzębowska i inni. Krystian zapewnia, że każdy może przyjść na trening, spróbować swoich sił i być może zakochać się w kalistenice. Dla wszystkich trenujących na Wzgórzu Andersa zostaną przygotowane certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w treningu. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

 

KOMENTARZEWyłącz AdBlock