Ladies Fight Night - Barbara Nalepka

TIC TAC TOE, czyli Ladies Fight Night we Wrocławiu!

Czy kobiety to słaba płeć? Zawodniczki gali LFN „TIC TAC TOE” udowodnią Ci, że wcale nie! Przyjdź i przekonaj się sam – dziewiąte starcie kobiecych charakterów w ramach Ladies Fight Night odbędzie się już 12 maja w Centrum Konferencyjnym Terminal Hotelu przy ulicy Rakietowej 33. Emocje gwarantowane!

W tej rewelacyjnej imprezie sportowej wezmą udział trzy wrocławianki – Małgorzata Dymus, Barbara Nalepka i Izabela Szelest. Patrycja Krawczyk niestety zrezygnowała z udziału w Ladies Fight Night z powodów zdrowotnych.

– Chciałabym nadmienić, że bardzo mi przykro z zaistniałej sytuacji. Niestety, ale stan kolana jest na tyle niestabilny, że mój udział w walce mógłby skończyć się dla mnie poważną kontuzją, która mogłaby nawet zakończyć moją karierę – przyznaje Patrycja.

Galę rozpoczną walki debiutantek. Jako pierwsze zmierzą się Ewelina Woźniak (Czerwony Smok Poznań) i Kinga Jędrasik (Octopus Łódź). Do drugiego pojedynku staną Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk), najlepsza młodzieżowa zawodniczka K1 w Polsce, oraz Izabela Szelest (Fight Gym Wrocław), najlepsza młodzieżowa zawodniczka w formule Full Contact Kickboxing.

Z kolei Małgorzata Dymus (Puncher Wrocław), jedna z najlepszych zawodniczek świata w kategorii 56 kg, skrzyżuje rękawice z Karoliną Klusovą (Czechy) w formule K1.

Ladies Fight Night - Małgorzata Dymus

W formule MMA miała wystąpić Weronika Zygmunt (Grappling Kraków), lecz niestety kontuzja uniemożliwiła jej start. Z francuską wojowniczką – Claire Lopez – zmierzy się więc Hanna Gujwan (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów).

W walce wieczoru – w formule K1 56 kg – zamiast Patrycji Krawczyk zobaczymy Eliskę Pelechovą z Gladiators Gym Czeskie Budejovice. Jej przeciwniczką będzie Mistrzyni Francji K1 – Emma Gongora (Mondial Boxing Francja) z bilansem prawie 40 walk zawodowych, w tym 33 wygranych. Na pewno będzie gorąco!

Dokładna karta walk przedstawia się następująco:

  1. MMA 52 kg: Ewelina Woźniak (Czerwony Smok Poznań) vs. Kinga Jędrasik (Octopus Łódź)
  2. K-1 52 kg: Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk) vs. Izabela Szelest (Fight Gym Wrocław)
  3. MMA 52 kg: Barbara Nalepka (Rio Grappling Wrocław) vs. Beata Bardziak (Serafin Warszawa)
  4. K-1 63,5 kg: Kamila Bałanda (Champion Gdańsk) vs. Lucia Szabova (Słowacja)
  5. K-1 56 kg: Małgorzata Dymus (Puncher Wrocław) vs. Karolina Klusova (Czechy)
  6. MMA 52 kg: Hanna Gujwan (Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów) vs. Claire Lopez (Francja)
  7. K-1 56 kg: Eliska Pelechova (Gladiators Gym Czeskie Budejovice) vs. Emma Gongora (Mondial Boxing Francja)

Ladies Fight Night - Patrycja Krawczyk

Studiem komentatorskim zawładnie duet, który fenomenalnie sprawdził się na urodzinowej gali „Double Trouble” – gwiazda polskiej komentatorki, Andrzej Janisz i Karolina Owczarz, która w tej roli debiutowała na LFN 8. Cały event poprowadzi niezastąpiony Łukasz „Juras” Jurkowski.

W przeddzień gali, 11 maja, odbędzie się ceremonia ważenia. Od godziny 18:00 w Centrum Konferencyjno-Targowym Terminal Hotelu wszystkie zainteresowane osoby będą mogły zobaczyć zawodniczki w sytuacji pozaringowej i być może usłyszeć od nich parę słów. Wstęp jest wolny!

Ladies Fight Night - Izabela Szelest

Rejestracja wejściówek ruszyła 23 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 10:00 na oficjalnej stronie internetowej LFN – www.lfn.com.pl – i odbywa się poprzez system dystrybucji biletów online. Umożliwia to rezerwację z równoczesnym przesłaniem potwierdzenia odbioru wejściówki na adres mailowy lub numer telefonu. Otrzymany kod jest biletem wstępu. Liczba miejsc jest ograniczona!

Tym, którzy jednak nie zdażą nabyć wejściówki, a także zagorzałym miłośnikom sportów walki, organizatorzy wychodzą naprzeciw – po raz pierwszy będzie można zakupić bilety VIP, które gwarantują miejsce w specjalnej strefie z poczęstunkiem na Gali oraz zaproszenie na After Party.

Gala Ladies Fight Night „TIC TAC TOE”, podobnie jak wszystkie poprzednie, będzie również bezpłatnie transmitowana. Relacja LIVE znajdzie się na facebookowym FanPage’u oraz na oficjalnej stronie internetowej Gali.

Sportowy Wrocław został oficjalnym patronem medialnym Ladies Fight Night „TIC TAC TOE”.

Ladies Fight Night - plakat

Źródło: materiały prasowe Ladies Fight Night

KOMENTARZEWyłącz AdBlock