Paweł Puławski: Kocham się ścigać! [WIDEO]

Paweł Puławski to wrocławski kurier rowerowy, który już 17 marca w Australii stanie na starcie ekstremalnie trudnego wyścigu kolarskiego Indian Pacific Wheel Race 2018. Kolarze biorący udział w zmaganiach będą mieli do przejechania – bez żadnego wsparcia – 5,5 tysiąca kilometrów przez bardzo wymagające tereny, które nie będą w żaden sposób zabezpieczone. Uczestnicy wyścigu będą więc musieli liczyć wyłącznie na własne siły oraz umiejętności przetrwania w tak trudnych warunkach.

Dla wrocławianina Pawła Puławskiego rower to pasja, która przerodziła się w zawód – od 10 lat wraz z Maciejem Tucholskim prowadzi z powodzeniem firmę Wrocławscy Kurierzy Rowerowi. W ubiegłym roku Paweł wziął udział w słynnym wyścigu The Transcontinental Race, którego trasa biegła z Belgii do Grecji i wymagała naprawdę żelaznej kondycji. Wrocławianin ma za sobą także przejazd z Anglii do Polski a także kilkanaście wyjazdów na rowerze do rodzinnych stron, czyli… do miejscowości Jazowsko w Beskidzie Sądeckim oraz wyjazd do Wiednia na konferencję z powodu… trudności w znalezieniu odpowiedniego połączenia kolejowego.

Paweł jest w tym momencie na etapie kompletowania sprzętu. Niebawem odbierze przygotowywany specjalnie dla niego rower. Poszukuje również firmy lub sponsora prywatnego, który w zamian za promocję będzie w stanie wesprzeć go finansowo oraz sprawić, że przejedzie trasę wyścigu w dużo lepszych warunkach i w dużo lepszym czasie. Jak skontaktować się z Pawłem? Zapraszamy w jego i naszym imieniu na http://kurierzyrowerowi.wroclaw.pl/

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału poświęconego Pawłowi. Trzymajcie za niego kciuki i oglądajcie nasze kolejne filmy z jego udziałem!

KOMENTARZEWyłącz AdBlock