Piłka nożna kobiet. Już w ten weekend startuje sezon 2017/18 w Ekstralidze Kobiet !

Piłkarki KS AZS Wrocław wybiegną w najbliższą sobotę na ligowe boisko w Sosnowcu, aby zaingaurować sezon 2017/18. Zapraszamy do zapoznania się z jedynym dostępnym Skarbem Kibica, w którym znajdziecie pełny terminarz, aktualne składy wszystkich zespołów oraz wiele więcej!

Zapowiedź Skarbu Kibica tradycyjnie pozostawmy autorowi, którym jest p.Dariusz Walory z portalu DziewczynyGola:

„Z dumą prezentuję Wam Skarb Kibica Ekstraligi na jesień sezonu 2017/18. Pierwszy w pełni autorski. Taki, na jaki było mnie stać. Na tyle, na ile starczyło czasu, a także możliwości. Można powiedzieć, że ze względu na ubogą oprawę graficzną i fakt, iż będzie dostępny wyłącznie drogą elektroniczną – amatorski. I chyba nikt się nie obrazi jak dopiszę, że zupełnie jak nasza liga.

Wspomnianego czasu było niewiele, a przygotowania do napisania kilkunastu następnych stron rozpoczęły się mniej więcej w momencie powrotu do treningów całej Ekstraligowej stawki po przerwie letniej. Dzięki wcześniejszym próbom część materiałów była gotowa, trzeba było je (tylko lub aż) zaktualizować. W trakcie przygotowywania jednych materiałów, pojawiały się pomysły na inne. Kilka udało się zrealizować, innych nie. Ale to właśnie w niniejszej publikacji znajdziecie dane jakich nie ma gdzie indziej, i które inni (zgodnie z prawem czy nie) będą kopiować i podawać jako swoje. Ale przynajmniej mam moralną satysfakcję, że przygotowałem je jako pierwszy i sam.

Kilka osób pytało także – po co mi to? Obowiązki zawodowe i osobiste, właśnie rozpoczęte Mistrzostwa Europy kobiet, do tego doszły różne niespodziewane problemy. Posiadając określoną (wciąż uważam, że niewielką) wiedzę na temat polskiej piłki kobiecej, zdecydowałem się na duży i czasochłonny projekt. Więc odpowiadając na wykazywane przez niektórych zainteresowanie czy zdumienie, odpowiadałem używając tylko dwóch słów – po prostu.”

My jako Sportowy Wrocław w pełni podpisujemy się pod tym co robi p.Dariusz Walory i gorąco zachęcamy do zapoznania się z efektem jego pracy:

Skarb Kibica Ekstraligi Kobiet – jesień 2017/18

KOMENTARZEWyłącz AdBlock