Piłka nożna. Marcin Robak znalazł wiernego fana! [WIDEO]

Przed meczem Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin pewien młody kibic zapytany o wynik spotkania odpowiedział, że Śląsk wygra 3:0, a wszystkie bramki zdobędzie Marcin Robak. Mały prorok pomylił się tylko minimalnie. Ta sytuacja jest najlepszym dowodem na to, że warto wierzyć.

Po obejrzeniu kulis meczu z Pogonią Marcin Robak postanowił odnaleźć chłopca, który zaimponował mu wiarą w WKS i jego osobę. Napastnik nagrał krótki film z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu tego młodego człowieka.

Dzięki zaangażowaniu internautów akcja zakończyła się sukcesem. Okazało się, że poszukiwanym jest 7-letni Franek, który na mecze Śląska chodzi z całą rodziną. Jego wiara w zespół została nagrodzona – otrzymał zaproszenie do siedziby WKS-u na spotkanie ze swoim idolem.

Franek zupełnie się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Nieoczekiwanie znalazł się w bazie ulubionego klubu – który dotychczas mógł podziwiać tylko na boisku – a przywitał go sam Marcin Robak, najskuteczniejszy strzelec Śląska w bieżącym sezonie. Z pewnością było to dla młodego kibica ogromne przeżycie.

Na chłopca czekało tego dnia wiele atrakcji. Razem z Marcinem zwiedził klubowy budynek, zobaczył szatnię I zespołu oraz siłownię. Otrzymał również od napastnika Śląska koszulkę z jego autografem i karty piłkarzy. Przy okazji udało mu się spotkać nawet z kapitanem WKS-u, Piotrem Celebanem i z Sito Rierą.

Okazuje się, że głęboka wiara przynosi efekty. 7-letni Franek doświadczył tego na własnej skórze, a wyjątkowa nagroda z pewnością tylko zwiększyła jego zaufanie do klubu. Chłopiec na długo zapamięta ten dzień.

Śląsk Wrocław dziękuje Frankowi za jego postawę i odwiedziny. Zarówno Marcin Robak, jak i cały zespół jest dumny z tak wspaniałego kibica.

Źródło: materiały prasowe WKS Śląsk Wrocław SA

KOMENTARZEWyłącz AdBlock