Piłka nożna. Nowy sezon zimowych turniejów z Akademią Piłkarską Olympic Wrocław rozpoczęty! [WIDEO]

Piłkarska Akademia Mistrzów Olympic Wrocław Dariusz Sztylka&Krzysztof Wołczek w swoim dobrym stylu rozpoczęła serię zimowych turniejów, które w sezonie 2017/18 będą organizowane na obiekcie FC Olimpijski we Wrocławiu. Futbolowe granie zaingurowały dwudniowe zmagania młodych piłkarzy z rocznika 20009 i młodszych, którzy grali w sobotę, natomiast w niedzielę na plac gry wyszli ich koledzy z rocznika 2010 i młodsi.

Kolejne turniejowe zmagania z cyklu Zdolny Śląsk już 4 oraz 5 listopada 2017 roku. Poniżej pełny terminarz wszystkich turniejów:

Dodatkowo Akademia Piłkarska Olympic Wrocław zaplanowała cykl turniejów Olympic Trophy oraz Olympic Champions Cup. Pełny harmonogram  poniżej:

Jeśli kochasz sport, chciałbyś wesprzeć młodych piłkarzy i zostać sponsorem wybranego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Piłkarską Akademię Mistrzów Olympic Wrocław zobacz kto już się na to zdecydował w poprzedniej edycji:

Piłkarska Akademia Mistrzów Olympic Wrocław powstała w sierpniu 2012 roku z inicjatywy zawodowych piłkarzy Dariusza Sztylki i Krzysztofa Wołczka, którzy postanowili swoje doświadczenie boiskowe oraz umiejętności piłkarskie wykorzystać w szkoleniu dzieci i młodzieży. Głównym celem Piłkarskiej Akademii Olympic Wrocław jest zorganizowanie przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową zajęć sportowych, które pozwolą najmłodszym adeptom piłki nożnej realizować ich marzenia i pasję, przy wykorzystaniu profesjonalnych przyrządów i nowoczesnych metod treningowych. Akademia ma barwy biało-niebieskie. Trening w Piłkarskiej Akademii Mistrzów Olympic Wrocław to świetna zabawa i niezapomniane chwile.

W tym momencie zajęcia piłkarskie odbywają się na terenie Wrocławia w oddziałach: Stadion Olimpijski, Sztabowa, Kozanów, Psie Pole, Ołtaszyn, Kiełczów, Siechnice,  Obornicka. Zapisów na zajęcia piłkarskie dla można dokonywać telefonicznie pod numerem: +48 537 323 056 lub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej www.olympicwroclaw.pl 

 

ZAMÓW WIDEO SPORTOWE: WIDEO@SPORTOWYWROCLAW.PL
KOMENTARZE



Wyłącz AdBlock