Piłka nożna. Pierwszy ogólnopolski turniej Olympic Trophy w sezonie zimowym już za nami! [WIDEO]

W dniach 18-19 listopada 2017 roku we Wrocławiu na obiekcie Olimpijski FC został rozegrany pierwszy tej zimy ogólnopolski turniej z cyklu Olympic Trophy. W sobotę swoje spotkania rozgrywali chłopcy z roczników 2007 i 2009, natomiast w niedzielę ich koledzy z roczników 2008 i 2010. 

Poniżej końcowa tabela drużyn z rocznika 2007 i 2009 oraz piłkarze nagrodzeni w kategoriach indywidualnych:

Poniżej końcowa tabela drużyn z rocznika 2008 i 2010 oraz piłkarze nagrodzeni w kategoriach indywidualnych:

Kolejny turniej z cyklu Olympic Trophy, tym razem dla chłopców z rocznika 2011, odbędzie się 13 stycznia 2018 roku:

Dodatkowo w nowym roku kalendarzowym na piłkarzy z roczników 2007-2010 czekają kolejne turneje z cyklu Zdolny Śląsk:

Jeśli kochasz sport, chciałbyś wesprzeć młodych piłkarzy i zostać sponsorem wybranego turnieju piłkarskiego organizowanego przez Piłkarską Akademię Mistrzów Olympic Wrocław, zobacz, kto już się na to zdecydował:

Piłkarska Akademia Mistrzów Olympic Wrocław powstała w sierpniu 2012 roku z inicjatywy zawodowych piłkarzy Dariusza Sztylki i Krzysztofa Wołczka, którzy postanowili swoje doświadczenie boiskowe oraz umiejętności piłkarskie wykorzystać w szkoleniu dzieci i młodzieży. Głównym celem Piłkarskiej Akademii Olympic Wrocław jest zorganizowanie przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniową zajęć sportowych, które pozwolą najmłodszym adeptom piłki nożnej realizować ich marzenia i pasje przy wykorzystaniu profesjonalnych przyrządów i nowoczesnych metod treningowych. Akademia ma barwy biało-niebieskie. Trening w Piłkarskiej Akademii Mistrzów Olympic Wrocław to świetna zabawa i niezapomniane chwile.

W tym momencie zajęcia piłkarskie odbywają się na terenie Wrocławia w oddziałach: Stadion Olimpijski, Sztabowa, Kozanów, Psie Pole, Ołtaszyn, Kiełczów, Siechnice, Obornicka. Zapisów na zajęcia piłkarskie dla można dokonywać telefonicznie pod numerem: +48 537 323 056 lub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej: www.olympicwroclaw.pl .

 

ZAMÓW WIDEO SPORTOWE: WIDEO@SPORTOWYWROCLAW.PL
KOMENTARZEWyłącz AdBlock