Piłka nożna. Tadeusz Pawłowski: Budujmy razem dobry Śląsk Wrocław [WIDEO]

Zapraszamy do obejrzenia specjalnego filmu, w którym swoimi emocjami związanymi z wrocławskim klubem dzieli się Tadeusz Pawłowski. Materiał przygotowany przez klub z ulicy Oporowskiej ma na celu zwiększenie identyfikacji mieszkańców Wrocławia ze Śląskiem.

Bohaterem i narratorem filmu jest Tadeusz Pawłowski. Osoba, której życie nierozerwalnie łączy się ze Śląskiem Wrocław – podobnie jak losy klubu związane się z Wrocławiem. Tadeusz Pawłowski jako mały chłopiec podawał piłki na legendarnym już stadionie przy ul. Oporowskiej 62. Później przyszedł czas na debiut w pierwszym zespole, gol ze słynnym Liverpoolem, mistrzostwo Polski, powrót w roli trenera, aż po wychowywanie kolejnych młodych graczy w akademii piłkarskiej, której obecnie jest dyrektorem. Historia jego życia to jeden z przykładów, czym dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska jest WKS.

– Spot otwiera kampanię, która stanowi pierwszy krok zbliżania Śląska do wrocławian. Zależy nam, aby wszyscy mieszkańcy Wrocławia czuli się dumni ze swojego klubu – mówi Michał Bobowiec, Prezes Zarządu Śląska Wrocław

– Kibice WKS-u mogą spodziewać się niebawem kilku podobnych produkcji, w tym specjalnego cyklu historycznego – dodaje Tomasz Szozda, rzecznik prasowy.

Źrodło: materiały prasowe WKS Śląsk Wrocław S.A.

KOMENTARZEWyłącz AdBlock