Pływanie. Już w ten weekend Termy Jakuba zapraszają na IV Nocny Maraton Pływacki! [WIDEO]

Nocny Maraton Pływacki to cykliczna impreza odbywająca się w Termach Jakuba w Oławie. W tym roku przypada czwarta edycja, która odbędzie się w nocy z 11 na 12 lutego (sobota/niedziela) 2017 r.

Zawody polegają na przepłynięciu przez uczestników jak największej ilości basenów, podczas całonocnego pływania w basenie sportowym (24:00 – 8:00). Zawodnicy mogą dokonywać przerw w pływaniu, korzystać z przygotowanego poczęstunku, kawy, herbaty oraz odpoczywać na leżakach. Pływanie można rozpocząć o dowolnej godzinieoraz zakończyć udział w każdym momencie. Całość ma formę dobrej zabawy i odbywa się przy muzyce.

W tegorocznej edycji pojawią się sędziowie torowi, którzy będą liczyć przepłynięte przez zawodników długości. Dla najlepszych kobiet i mężczyzn przewidziano nagrody rzeczowe – karnety do Term Jakuba o wartości 300, 200 i 100 zł oraz puchary. Każdy uczestnik otrzyma także dyplom oraz pamiątkowy medal za udział.

Głównym celem imprezy jest propagowanie sportu, w szczególności pływania, jako ciekawej formy spędzania wolnego czasu – zachęcamy do udziału całe rodziny – najmłodszy i najstarszy uczestnik otrzymają pamiątkowe puchary.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu +48 603 224 282. Zapisów można dokonywać także w dniu wydarzenia (wpisowe wynosi 20zł).

Źródło: materiały prasowe Termy Jakuba w Oławie

 

 

KOMENTARZEWyłącz AdBlock