Nocny Maraton Pływacki IV w Termach Jakuba

V Nocny Maraton Pływacki już w najbliższy weekend!

Już w najbliższy weekend – w nocy z soboty na niedzielę – odbędzie się piąta edycja corocznego Nocnego Maratonu Pływackiego. To niepowtarzalna okazja do tego, by popływać w oławskich Termach Jakuba pod osłoną nocy. Start imprezy dokładnie o 24:00!

– Nocny Maraton to zarówno fajna zabawa, jak i sposób na niekonwencjonalne spędzenie weekendu. Panuje przyjazna atmosfera. Zawodowi pływacy spotykają się z amatorami pływania. Liczy się pasja i pozytywne nastawienie – mówi Prezes Zarządu, Zbigniew Szwarc.

Podczas pływania zawodnicy mają do dyspozycji dowolną ilość przerw i mogą korzystać z przygotowanych przez organizatorów przekąsek oraz napojów. Przewiduje się również drobne konkursy z nagrodami. Aby wziąć udział w zabawie, nie trzeba być zawodowym pływakiem!

Nocny Maraton Pływacki IV - Termy Jakuba w Oławie

Zasady są proste – każdy uczestnik imprezy liczy przepłynięte baseny indywidualnie, a następnie zgłasza sędziemu swój wynik. Organizatorzy sumują zebrane wyniki i liczą ilość przepłyniętych kilometrów. Dołączać można aż do godziny 7:00 – koniec Maratonu zaplanowany jest na 8:00.

Poprzeczka zawieszona jest wysoko. W ubiegłym roku 49 pływaków pokonało wspólnie aż 490,5 km!

Nocny Maraton Pływacki IV - Termy Jakuba w Oławie

Wpisowe wynosi jedynie 15 zł, a od 9 lutego – 20 zł. W cenę biletu wliczony jest nieograniczony czasowo pobyt na basenie. Każdy uczestnik V Maratonu Pływackiego otrzyma dodatkowo dyplom i pamiątkowy medal.

Więcej informacji oraz regulamin imprezy można znaleźć na stronie internetowej www.termyjakuba.olawa.pl w zakładce regulaminy.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym V Nocnego Maratonu Pływackiego w Termach Jakuba.

Nocny Maraton Pływacki - Termy Jakuba w Oławie

Źródło: materiały prasowe Term Jakuba w Oławie

KOMENTARZEWyłącz AdBlock