Egurrola Challenge - zawodniczka

Święto tańca w Sky Tower – Egurrola Challenge 2018

Już 9 czerwca Sky Tower wypełni się emocjonującą taneczną rywalizacją – wszystko za sprawą turnieju Egurrola Challenge. Zachwycające pokazy umiejętności wrocławskich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach z Dominikiem Rupińskim, jednym z największych polskich muserów.

Egurrola Challenge to jedyny taki turniej tańca dla dzieci i młodzieży, na którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. W pierwszy weekend czerwca na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio – zawalczą oni o medale i nagrody. Tancerze wystąpią w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru.

Uczestników turnieju w tanecznej rywalizacji będzie dopingował sam Agustin Egurrola – będzie to również świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Z ogromną dumą po raz drugi organizujemy Egurrola Challenge. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam jak wiele radości przynosi tancerzom udanym pokaz. Satysfakcja z występów to duża nagroda i marzenie wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie ze Sky Tower tworzymy przestrzeń, która pomoże im odnosić sukcesy i czerpać radość z tańca – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Egurrola Challenge

Czerwcowe Egurrola Challenge będzie obfitowało w wiele atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość spotkania jednego z najpopularniejszych polskich muserów! Podczas Dominik Rupiński Workshops w Egurrola Dance Studio Dominik nauczy was fantastycznej choreografii, a następnie nagra z wami wspólny challenge, który opublikuje za pomocą aplikacji musical.ly! Na warsztaty można się za pisać na stronie: egurrola.com/.

– W Sky Tower ponownie odbędzie się bardzo wyjątkowe, taneczne widowisko. Dzięki Egurrola Challenge 9 czerwca Wrocław stanie się polską stolicą tańca. Zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym tancerzom, którzy z pewnością dadzą z siebie wszystko, by zaprezentować się na scenie w Sky Tower z jak najlepszej strony – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Dla publiczności zaplanowane są otwarte konkursy, w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w tańcu podczas animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów.

Egurrola Challenge rozpocznie się 9 czerwca o godz. 11:00 na parterze Sky Tower. Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym tego wydarzenia.

Egurrola Challenge - plakat

Źródło: materiały prasowe Egurrola Challenge

KOMENTARZEWyłącz AdBlock