Taniec. Wielkie otwarcie Egurrola Dance Studio we Wrocławiu! [FOTO]

Egurrola Dance Studio mieści się na drugim piętrze Galerii Handlowej Sky Tower. W niedzielę 10 września uroczyście otwarto jedenastą już w Polsce szkołę Egurrola Dance Studio! Na inauguracji pojawił się sam Agustin Egurrola, który przeciął wstęgę.

Najbardziej roztańczony weekend w roku

W skład szkoły tańca wchodzi pięć przestronnych i nowocześnie urządzonych sal. Goście mogli obejrzeć pomieszczenia. Tego dnia organizatorzy zapewnili bogaty wachlarz atrakcji. Na parterze galerii handlowej umieszczona była scena, gdzie tancerze ze szkół Egurrola Dance Studio dali pokazy taneczne. Do Wrocławia zjechali się podopieczni między innymi z Warszawy i Łodzi, którzy zaprezentowali się solo, w duetach oraz w formacjach. Widzowie zobaczyli różne style tańca od hip-hopu, przez disco dance, a kończąc na tańcu modern. Swoje umiejętności taneczne przedstawili także trenerzy i choreografowie z Wrocławia.

– Egurrola Dance Studio wyróżnia wszechobecna pasja u tancerzy i instruktorów. Dajemy możliwość rozwijania się każdej osobie. Bez względu na wiek, dzieciom, młodzieży i dorosłym. Oferujemy wiele możliwości i bogaty grafik z różnymi dziedzinami tańca – disco, hip-hop, taniec współczesny. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia nas, bo warto spróbować swoich sił w tańcu. Każdy kto przyjedzie do nas na zajęcia i chociaż chwilę potańczy to gwarantuję, że nie będzie chciał odejść. Dzisiejsze otwarcie pokazuje jak wiele jest chętnych. Ilość ludzi, która nas odwiedziła mówi sama za siebie. – zachęca instruktorka Karolina Kalcowska

To jest do tańca kawałek

Taneczne show przygotowali zawodnicy z Grupy Volt składającej się z uczestników programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Urządzili oni także pokaz mody w tanecznym stylu, prezentując ubrania z Egurrola Store. Gościem specjalnym był Jan Kliment znany z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tancerz podczas eventu uczył tańca. Otwarcie Egurrola Dance Studio we Wrocławiu było także okazją do zdobycia autografu oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Agustinem Egurrolą i Janem Klimentem. Punktem kulminacyjnym niedzielnego otwarcia było przecięcie wstęgi oraz poczęstunek tortem.

– Jest świetnie i energetycznie, są ludzie i jeszcze więcej tańca. Nie można sobie wyobrazić lepszej inauguracji. Ten moment przecięcia wstęgi był absolutnie imponujący i na długo zapadnie w mojej pamięci. Dzisiaj chcieliśmy zapewnić gościom jak najwięcej atrakcji, ale to dopiero początek. Egurrola Dance Studio to szkoły, gdzie taniec jest tylko pretekstem do spotkań, przeżycia wspólnych przygód oraz wzięcia udziału w niesamowitych wydarzeniach. EDS to nie tylko szkoła tańca, to miejsce, w którym ludzie mogą się realizować. Tak też będzie tutaj we Wrocławiu! – opowiada Agustin Egurrola

Złapać tanecznego bakcyla”

Podczas inauguracji odbywały się bezpłatne zajęcia tańca. Tego dnia goście mogli spróbować swoich sił w różnych stylach tanecznych pod okiem wrocławskich instruktorów oraz z innych szkół Egurrola Dance Studio. Chętni mogli zapisać się także na zajęcia tańca lub porozmawiać z kadrą trenerską. Zapisani otrzymali koszulki z logiem EDS. W ofercie studia są zajęcia skierowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, dla par oraz dla singli.

– Uwielbiam taniec, uwielbiam Agustina, więc przyszłam na dzisiejsze zajęcia otwarte. Zapisałam się na razie na zajęcia otwarte. Chcę zobaczyć jacy tu są tancerze i instruktorzy, co oferuje szkoła. Może dzięki temu przekonam się do jakiegoś stylu tanecznego i zapiszę się na kolejne, już regularne zajęcia. – mówi Adrianna Pyda, uczestniczka otwarcia Egurrola Dance Studio we Wrocławiu.

Goście specjalni, nagrody i pokazy taneczne urozmaiciły otwarcie Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Liczba gości świadczy o dużym zainteresowaniu tym studiem tanecznym. Zapisy na zajęcia cały czas trwają. Pełna oferta szkoły znajdują się na stronie internetowej www.egurrola.com.

Sportowy Wrocław był patronem medialnym tego wydarzenia.

KOMENTARZEWyłącz AdBlock