IV Bierutowski Bieg Leśny – Grand Prix Biegów Leśnych

18 listopada odbędzie się IV Bierutowski Bieg Leśny, który zakończy Grand Prix Biegów Leśnych 2018 – cykl imprez biegowych organizowanych przez Bierutowską Grupę Biegową, Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice i Wrocławski Klub Biegacza PIAST. Uczestnicy biegu głównego zmierzą się na dystansach 21,1 km, 10 km oraz 10 km Nordic Walking. 

Start biegu głównego jest zaplanowany na godzinę 11:00. Zawody zostaną przeprowadzone na wytyczonej i oznakowanej ścieżce z punktami nawadniania, a trasa poprowadzi biegaczy zalesionym terenem i będzie obfitowała w podbiegi. Limit uczestników wynosi 250 osób.

Podczas imprezy zostanie przeprowadzona klasyfikacja generalna z elektronicznym pomiarem czasu. Na mecie zostaną wręczone pamiątkowe medale. Odbędzie się również loteria fantowa.

Dodatkowo przewidziane są Bieg Klas Mundurowych na dystansie 1,5 km oraz Bieg Małego Jelonka dla dzieci urodzonych w 2006 i młodszych na dystansie 200 m. Start w tych zawodach jest całkowicie darmowy.

Aby wziąć udział w IV Bierutowskim Biegu Leśnym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Do 14 października zapłacimy tylko 40 zł! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatorów oraz w regulaminie biegu.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym IV Bierutowskiego Biegu Leśnego.

KOMENTARZEWyłącz AdBlock