Toyota III Półmaraton Harcownika – Grand Prix Biegów Leśnych

30 września odbędzie się Toyota III Półmaraton Harcownika, który rozpocznie Grand Prix Biegów Leśnych 2018 – cykl imprez biegowych organizowany przez Bierutowską Grupę Biegową, Klub Biegacza Harcownik Jelcz-Laskowice i Wrocławski Klub Biegacza PIAST. Uczestnicy zmierzą się na dystansach 10,5 km oraz 21 km. 

Start jest zaplanowany na godzinę 11:00. Zawody zostaną przeprowadzone na wytyczonej i oznakowanej ścieżce, a crossowa trasa poprowadzi biegaczy zalesionym terenem. Limit uczestników wynosi 500 osób.

Podczas imprezy zostanie przeprowadzona klasyfikacja generalna z elektronicznym pomiarem czasu. Każdy zawodnik otrzyma przy weryfikacji gadżet Harcownika, a na mecie – pamiątkowy medal i poczęstunek. Dodatkowo osoby, które ukończą bieg wezmą udział w konkursie z nagrodami rzeczowymi.

Dzieci i młodzież będą mogły podjąć sportowe wyzwanie w Biegu Małego Harcownika. Start jest zupełnie darmowy, jednak organizatorzy wymagają obecności rodzica. Młodzi sportowcy pobiegną w kategoriach wiekowych na dystansach od 50 do 800 m.

Aby wziąć udział w Toyota III Półmaratonie Harcownika, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę startową. Do 16 września zapłacimy tylko 30 zł! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej organizatorów oraz w regulaminie biegu.

Sportowy Wrocław jest oficjalnym patronem medialnym Toyota III Półmaratonu Harcownika.

KOMENTARZEWyłącz AdBlock