Hala AWF Wrocław
aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35
Wrocław
Polska

14 lutego koszykarski WKS Śląsk Wrocław podejmie we Wrocławiu Pogoń Prudnik. Klub z Opolszczyzny przyjeżdża na halę AWF-u, by ponownie zmierzyć się z Wojskowymi. Podopieczni Tomasza Michalaka przegrali ostatnie sześć spotkań i z bilansem 7-15 zajmują 13. miejsce w tabeli.

Z okazji Walentynek na zakochanych (i nie tylko) czekać będzie wiele atrakcji. Pary wejdą na mecz za pół ceny – panie muszą jednak mieć ze sobą kwiatka od swoich ukochanych. W trakcie meczu po trybunach krążyć będzie specjalna walentynkowa ramka, w której będzie można zrobić zdjęcie ze swoją drugą połową.

W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów z połowy, w którym do wygrania 1000 złotych w produktach Sonko oraz konkurs dla par, w którym nagrodą będzie kolacja dla dwojga w restauracji.

Początek spotkania o godzinie 18:00 na Hali AWF Wrocław przy ulicy Padarewskiego 35.