Dom i wnętrze

Czy zlewozmywak granitowy to dobry wybór?

Wybór zlewozmywaka to niełatwe zadanie. Zlew musi być solidny, odporny na działanie niskich i wysokich temperatur i powinien prezentować się estetycznie. Czy model wykonany z granitu spełnia te wymagania?

Najwyższa wytrzymałość

Zlewozmywaki granitowe tworzy się z materiału kompozytowego, czyli z mieszanki, której głównym składnikiem jest piasek kwarcowy. Pozostałą część (ok. 20%) stanowią żywica akrylowa i barwniki. Specjalna mieszanka zapewnia gotowym produktom nieprzeciętną wytrzymałość. Zlew z granitu jest praktycznie niezniszczalny. Niestraszne mu wysokie i niskie temperatury, środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio pielęgnowany zlewozmywak granitowy nawet po wielu latach będzie wyglądał jak nowy.

Zlew z granitu pasuje do wszystkiego

Dużą zaletą zlewów z granitu jest uniwersalność. Zlewozmywak granitowy jest estetyczny, elegancki i dzięki temu pasuje niemal do każdej aranżacji. Świetnie współgra z minimalistycznym stylem nowoczesnym, doskonale wpisuje się w luksusową stylistykę glamour i znakomicie podkreśla industrialną surowość. 

Zlewy z granitu dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu można maksymalnie dopasować je do wystroju kuchni. Na stronie TanieZlewozmywaki.pl znajdziesz m.in. klasyczne czarne modele, czy też wersje w przepięknych odcieniach beżu i szarości. Zlewy oferowane przez sklep pochodzą od znanych i cenionych producentów – takich jak Axis, EOS czy Brenor. Decydując się na zakup wybranego modelu, możesz liczyć na najwyższą jakość i niezawodność!