Uroda

Grzebień laserowy do włosów

Moje włosy zawsze były kręcone, ale są bardzo cienkie i zawsze walczyłam z objętością. Wypróbowałam tony produktów, a także próbowałam innych zabiegów keratynowych w przeszłości, które były w porządku, ale nie niesamowite.

Postanowiłam spróbować laserowego czesania po tym, jak zobaczyłam wyniki przyjaciółki. Używała go przez około 6 miesięcy i jej włosy wyglądały niesamowicie! Więc dostałem jeden dla siebie i zacząłem używać go regularnie.

Używam go już od około 3 tygodni. Jak do tej pory rezultaty są niesamowite! Moje loki są bardziej sprężyste i zdefiniowane, wyglądają na bardziej pełne i błyszczące, a także zachowują swój kształt lepiej niż wcześniej (co jest dobre, ponieważ moje włosy były już naturalnie kręcone).

Grzebień laserowy to narzędzie, które istnieje już od jakiegoś czasu, ale dopiero niedawno stało się popularne. Grzebień laserowy to przystawka, której można używać na włosach, aby pomóc w stymulowaniu wzrostu. Działa on poprzez wysyłanie czerwonego światła o wysokiej intensywności do skóry głowy, co stymuluje mieszki włosowe i pomaga im rosnąć.

Wyniki z korzystania z grzebienia laserowego nie są trwałe, więc trzeba będzie zachować go używać na bieżąco, aby uzyskać najlepsze wyniki możliwe. Jednakże, jeśli nie masz nic przeciwko wydawaniu pieniędzy każdego miesiąca, to może być coś, co warto spróbować.

Grzebień laserowy jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga żadnego specjalnego szkolenia lub umiejętności, abyś mógł go obsługiwać prawidłowo. Instrukcje są proste, jak również – po prostu umieścić go na głowie, włączyć go i iść o swojej regularnej rutyny, aż jesteś zrobione z sesji prysznic lub wanna.